POZOSTAŁE ZAKOŃCZENIA SMYCZY

Oprócz najczęściej wybieranych standardowych dodatków do smyczy reklamowych, są też mniej popularne, ale posiadające dodatkowe cechy lub funkcjonalności.

 

karabinczyk typu krab

Karabińczyk typu krab jest alternatywą do zwykłego karabińczyka typu rybka. Ma nieco inny kształt, a przede wszsytkim jest wytrzymalszy i bardziej solidny. Smycz reklamowa z takim karabińczykiem wygląda też bardziej prestiżowo. 
Tu przeczytasz więcej o karabińczykach typu KRAB oraz zobaczysz zdjęcia smyczy zakończone tym karabińczykiem.

 

zakonczenie koleczko

Kóleczko do smyczy reklamowych to dość rzadko wybierane zakończenie, ale doskonale się sprawdza, gdy nie potrzebujesz żadnego karabińczyka ani zawieszki na telefon. Takie kółeczko może być jedyną końcówką w danej smyczy reklamowej, ale możemy go też wszyć obok karabińczyka lub zawieszki.
Takie kólko jest kompatybilne ze wszystkim rodzajami smyczy:  klasycznymi, smyczami naszywanymi, premium, smyczami bez nadruków oraz krótkimi smyczami reklamowymi - na rękę.

 

zlaczka obrotowa

Złączka obrotowa

 

zlaczka bezpieczenstwa kark

Złączka bezpieczeństwa, zazwyczaj wszywana na wysokości karku.

 smycze reklamowe zloty karabinczykKarabińczyk koloru złotego - to bardzo elegancki, a zarazem dość tani sposób na zwiększenie atrakcyjności Twojej smyczy.
Kliknij aby zobaczyć więcej szczegółow na temat smyczy reklamowych ze złotym karabińczykiem i zobaczyć zdjęcia.

 

szekle do smyczy reklamowych

Szekle do smyczy. Do wyboru różne kolory

karabinczyk poguniany czarny pcv

 

 

 

 

 

 

Czarny karabińczyk z pcv. Bardzo solidny, pogrubiany i mocny karabińczyk każdej smyczy reklamwoej dodaje szyku i elegancki.

 smycz rozwijana skipass do smyczy

Zaczep rozwijany typu skipass. Mechanizm szybkiego rozwijania i zwijania smyczy reklamowej. Różne kolory i rodzje do wyboru