Smycze z karabińczykiem - na klucze lub identyfikator

Jeżeli potrzebujesz najbardziej uniwersalnych smyczy, które sprawdzą zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i np. podczas konferencji, smycze z karabińczykiem są odpowiednim wyborem.

smycz reklamowa z karabinczykiem

Smycze z karabińczykiem i z nadrukiem

Gdy potrzebujesz smyczy z karabińczykiem do celów promocyjnych (np. marki) lub informacyjnych (konferencja, nazwa imprezy lub instytucji), wówczas niezbędny jest nadruk. Możemy go dla Ciebie umieścić zarówno na jednej stronie, jak i po obu stronach taśmy. Najczęściej (85% przypadków) wybiera się nadruk i barwienie dwustronne, bo przy bardzo zbliżonej cenie można mieć w pełni wartościową, a przede wszystkim estetyczną smycz z karabińczykiem. Poza smyczami na szyje i z nadrukiem, produkujemy też smycze z karabińczykiem i bez nadruku.

smycze reklamowe z karabinczykiem

smycze reklamowe waskie 10mm

 

 

 

 

Jakie szerokości smyczy z karabińczykiem mogę wybrać?

Zakres dostępnym szerokości jest spory, bo są aż cztery. Począwszy od 10mm, przez 1,5cm, przez 2cm i na 2,5cm skończywszy.
Najpopularniejsza szerokość smyczy z karabińczykiem to 15mm, a najrzatszym 25mm. Natomiast smycze 1cm jest najtańsza i sprawdza się wtedy, gdy Twoje logo jest klarowne lub na smyczy wystarczą Ci same napisy. Chodzi więc o to, żeby dobrać odpowiednią taśmę do nadruku, żeby był odpowiednio widoczny i czytelny. 

smycz o szerokości 15mm

Długości smyczy

Najpopularniejszy rodzaj smyczy z karabińczykiem (czyli klasyczna smycz na szyje dla dorosłej osoby) to 90cm przed złożeniem i 45cm po złożeniu. W przypadku smyczy z dodatkową odpinaną złączką długość wynosi 83 (główna taśma) + 6 cm - krótki odpinany element. W każdym przypadku nadruk możemy umieścić na  całej długości, zostawiając oczywiście marginesy z każdej strony. Potrzebne są one na wszycie karabińczyka lub/i złączki, tudzież innej zawieszki na telefon.
Są jeszcze smycze z karabińczykiem typu brelok na rękę i one są kilkakrotnie krótsze.

smycze pepsi

Najczęstsze zastosowanie smyczy z karabińczykiem

Doskonale sprawdzają się do każdego rodzaju firmy, instytucji, szkoły, instytutu, klubu sportowego, stowarzyszania, fundacji, na konferencje, czy do codziennego użytku - np. na klucze. Potrzebne też na eventach, w firmach do kart zbliżeniowych, w służbach.

 

Dlaczego warto wybrać akurat nasze smycze z nadrukiem?

 

Oszczędność: Jesteśmy producetem smyczy, więc otrzymujesz najlepszą cenę

Szybkość: Smycze bez nadruku posiadamy od ręki, a z nadrukiem robimy nawet już w 2-3 dni.

Próbny wydruk GRATIS. Czyli całkowita pewność, że smycze będą dobrej jakości. 

Unikatowość: Taśmy do produkcji smyczy (zamiast importować z Azji) produkujemy sami, w naszym zakładzie, więc nikt nie będzie miał identycznej.

Nadruk kolorowy w cenie. U nas nie musisz się zastanawiać ile trzeba dopłacić za każdy dodatkowy kolor, bo nadruk pełnokolorowy jest u nas w standardzie!

Nadruk w jakości HD. Wszystkie smycze zadrukowujemy w wysokiej rozdzielczości, aby każdy detal był czytelny, kolory żywe, a kontury ostre.

Nieograniczone możliwości nadruku. Oprócz standardowych napisów i logotypów, na smyczy z karabińczykiem możemy nadrukować przejścia tonalne, a nawet zdjęcie wjakości fotograficznej

Jakość i solidność. Smycze produkujemy od 14 lat, więc znamy się na tym jak mało kto.

Doradztwo i wsparcie. Zamawiasz smycze pierwszy raz? Nie ma problemu. Z chęcią profesjonalnie doradzimy jaki rodzaj smyczy, czy też identyfikatora będzie najlepszy dla Ciebie. Doradzimy też w kwestii nadruku, rozmieszczenia itp. Oczywiście bezpłatnie

Projekt gratis. Wystarczy, że wyślesz nam wytyczne, wskazówki, lub jakieś elementy graficzne, a my wykonamy dla Ciebie projekt. Bez względu na to,czy zamówisz smycze, czy nie, będzie od dla Ciebie bezpłatny.

Gwarancja. Jako jedyni w Polsce dajemy Ci aż 7 lat gwarancji na trwałość nadruku!

 

smycze nadrukiem producent

 
Powyższy opis dotyczy smyczy z nadrukiem i klasycznym karabińczykiem.
Posiadamy też inne rodzaje i kolory karabińczyków.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

projekty smyczy reklamowych

smycze reklamowe nadruk kolor

gwarancja na smycze reklamowe

smycze reklamowe nadruk hdsmycze reklamowe czas produkcji smycze reklamowe sample

smycze reklamowe poland

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź też inne nasze zakończenia i dodatki do smyczy reklamowych 

smycze typowe karabinczykismycze reklamowe innedodatki premium do smyczyidentyfikatory etui do smyczy

 

 

 

 

 

 Zamówienia i zapytania: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.