Projekt nadruku na smyczy reklamowej

Pamiętaj, że w naszej firmie projekt smyczy z nadrukiem wykonujemy gratis. Wystarczy, że nam podeślesz co jak chciałbyś widzieć swoją smycz, ewentualnie jakieś logo itp. Jeśli natomiast chcesz projekt przygotować samodzielnie, lub poznać możliwości nadruku na smyczach, to możesz skorzystać z poniższego poradnika i gotowego szablony projektu smyczy. 

smycze reklamowe dwustronne

Kolory smyczy reklamowych

Możesz wybrać dowolny kolor tła jaki sobie wymyślisz, bo smycze barwimy specjalnie dla Ciebie. Polecamy korzystanie z wzorników CMYK lub Pantone (ponad 1500 kolorów do wyboru). Ten drugi wzronik znajdziesz na naszej stronie - tutaj.

Wielkość nadruku

Smycze reklamamowe możemy zadrukować w całości - cała szerokość, cała wysokość i obie strony. Jeżeli chcesz aby jakieś elementy (napis, logo) byly widoczne dokładnie, zalecamy zachowanie dwóch milimetrów zapasu od krawędzi taśmy.

➡️ Tu pobierzesz szablon projektu dla smyczy o szerokości 1cm.
Wskazówka: przy tej szerokości max. wysokość logo wynosi 6mm.

➡️ Tu pobierzesz szablon projektu dla smyczy o szerokości 1,5cm.
Wskazówka: przy tej szerokości max. wysokość logo wynosi 11mm.

➡️ Tu pobierzesz szablon projektu dla smyczy o szerokości 2cm.
Wskazówka: przy tej szerokości max. wysokość logo wynosi 16mm.

W smyczach o szerokość 25mm = max. wysokość logo 21mm

Smycze wykonujemy w wysokiej rozdzielczości HD, więc widoczne są nawet bardzo małe elementy. Minimum czytelności to 1,6mm.

Pamiętaj też, że zawsze możesz skorzystać z bezpłatnej możliwości próbnego wydruku Twojej smyczy. Dzięki temu będziesz miał 100% pewność, że będzie wyglądał tak jak sobie wymarzyłeś.

 A tutaj zamieszczamy szczegółowe makiety dla smyczy klasycznych z karabińczykiem oraz smyczy reklamowych odpinanych z łącznikeim

PROJEKT SMYCZY REKLAMOWEJ - FORMAT PDF - pobierz szablon
PROJEKT SMYCZY REKLAMOWEJ - FORMAT COREL CDR - pobierz szablon

Pamiętaj, że na smyczy masz do dyspozycji nieograniczoną liczbę kolorów (bez dopłat). Optymalnie jeśli kolor określisz wg wzornika Pantone lub CMYK.
Tutaj możesz obejrzeć wszystkie kolory wzornika Pantone. 

PROJEKT SMYCZE REKLAMOWEJ - GRATIS


NA ŻYCZENIE WYKONAMY DLA CIEBIE RÓWNIEŻ WYDRUK PRÓBNY - TEŻ GRATIS!